Otevírací doba PO-PÁ 8:00 - 16:00 

Každá odeslaná objednávka podléhá našim obchodním podmínkám. Odesláním objednávky potvrzujete přečtení obchodních podmínek a svůj souhlas s jejich aktuálním zněním, které je vždy dostupné na těchto webových stránkách. Společnost PPCentrum, s.r.o. umožňuje kupujícímu odstoupit prostřednictvím vyplnění a odeslání vzorového formuláře pro odstoupení od smlouvy na internetových stránkách. Využije-li kupující této možnosti, prodávající mu bez odkladu zašle přijetí tohoto oznámení o odstoupení od smlouvy. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 

Ochrana a zpracování osobních údajů

Viz Obchodní podmínky článek 9.

Ceny a platební podmínky

Ceny uvedené v katalogu jsou při kusovém respektive paletovém odběru. Při pravidelných či jednorázových více-objemových odběrech je možné dojednat exkluzivní zákaznickou cenu na daný typ láhve. Podrobné obchodní a platební podmínky dojednáváme s každým zákazníkem individuálně s ohledem na kvalitu spolupráce, odběrných množstvích, pravidelnosti objednávek a k plné spokojenosti klienta. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.

Objednávky

Objednávky od zákazníků přijímáme e-mailem, telefonicky a prostřednictvím e-shopu. Objednávky budou vždy potvrzeny společně s dodacím termínem a způsobem dodání.

Výdej a závoz zboží

Zboží je vydáváno z našeho skladu v ucelených paletách či v jednorázových kartonech. Vratná záloha na paletu 120x100 cm, 120x80 cm činí 300,00 Kč, vratná záloha na plastovou proložku 120x100 cm, 120x80 cm činí 100,00 Kč. Závozy zboží provádíme zákazníkům vždy po vzájemné dohodě. Závoz zboží není limitován odběrným množstvím zboží. Zboží je vždy doprovázeno dodacím listem, který bude zákazníkem potvrzen. Velkoobjemové zakázky budou vychystány na standardní vratné palety. 

Reklamace

Při celo-paletových respektive celo-kamionových dodávkách prosíme předložit paletový lístek a písemné sepsání důvodu reklamace (poškození dodávky, množstevní rozdíly atd.). Při kusových dodávkách prosíme o okamžité zapsání nesrovnalostí (množstevní rozdíly, poškození dodávky, mechanické vady atd.) do dodacího listu. V případě pozdějšího mechanického poškození či zjištění množstevních rozdílů není možno reklamaci akceptovat.